محدوده ۱۰۰۰
mci-pages-sharing
مکالمه همراهی

همراه اول در طرح مکالمه همراهی، به هریک از مشترکین دائمی و اعتباری متناسب با الگوی مصرف ایشان، بسته مکالمه یک ماهه شامل دقایق مشخصی از مکالمه درون شبکه با قیمت دقیقه ای 15 تا 16 تومان پیشنهاد می دهد. مشترکین همراه اول می توانند با شماره گیری کد *1000*1# بسته مکالمه همراهی خود را رؤیت نموده و پس از تأیید و فعالسازی، از تخفیف بیش از 70% در مکالمات خود بهره مند شوند.
لازم به ذکر است بسته مکالمه همراهی فاقد رزرو است.

مکالمه همراهی
قرعه کشی موتور 1000

از اولین شنبه مردادماه 1396 به مدت 12 هفته، بصورت هفتگی کلیه مشترکین دائمی و اعتباری که در طول هفته دارای یک بسته اینترنتی آلفا پلاس باشند، در هفته آتی در قرعه کشی یک دستگاه موتور 1000 به ارزش هزار میلیون ریال شرکت داده می شوند.

نحوه فعالسازی طرح

شرکت در این قرعه کشی نیاز به ثبت نام یا فعالسازی ندارد و کلیه مشترکین واجد شرایط در آن شرکت داده می شوند.

درگاه ارتباطی:
درخواست کد دستوری
راهنمای قرعه کشی *1000*7*1#
نکات مهم :
 • شرط لازم برای شرکت در قرعه کشی این است که مشترک در بازه زمانی مورد بررسی (از ساعت 00:00 روز شنبه تا ساعت 23:59 روز جمعه هر هفته) دارای یک بسته ی اینترنتی آلفا پلاس باشد.
 • بدیهی است قرعه کشی تنها بر روی سیم کارت های فعال همراه اول انجام می شود.
قرعه کشی موتور 1000
قرعه کشی 1000 گوشی هوشمند نسل 4.5

از اول مرداد تا پایان مهر ماه 1396، همه مشترکین دائمی و اعتباری جدید همراه اول و همچنین همه سیم کارت های غیر فعالی که دراین بازه زمانی مجدداً فعال شوند در قرعه کشی 1000 عدد گوشی تلفن همراه نسل 4.5 شرکت داده می شوند.

زمان قرعه کشی :

قرعه کشی یکبار و پس از پایان بازه زمانی 3 ماهه ابتدای مرداد ماه تا انتهای مهر و در نیمه اول آبان ماه انجام می گیرد.

درخواست کد دستوری
راهنمای قرعه کشی *1000*7*2#
نکات مهم :
 • منظور از فعال بودن، اعمال شارژ برای سیم کارت های اعتباری و کارکرد (مکالمه، پیامک، دیتا) برای سیم کارت های دائمی است.
 • در زمان استخراج دیتا برای قرعه کشی، خط می بایست نرمال باشد.
 • این قرعه کشی سیستم امتیاز دهی ندارد و همه مشمولین، شانس برابر برای برنده شدن دارند.
 • شرکت در این قرعه کشی نیاز به ثبت نام یا فعالسازی ندارد.
 • این طرح شامل مشترکین حقیقی همراه اول می شود.
نحوه خرید سیم کارت همراه اول:

برای خرید سیم کارت همراه اول می توانید به سامانه گلچین و یا دفاتر و فروشگاه های زنجیره ای همراه اول مراجعه کنید.

قرعه کشی 1000 گوشی هوشمند نسل 4.5
بسته خوش آمد 1000:

1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه، 1000 عدد پیامک داخل شبکه و حجم نامحدود اینترنت به مدت اعتبار 1 هفته به مشترکین دائمی و اعتباری جدید واجد شرایط هدیه داده می شود.

واجدین شرایط:
 • الف- مشترکین دائمی جدید: با اولین تراکنش مشترک دائمی جدید این بسته به صورت خود به خودی فعال می گردد. مشترک دائمی حداکثر 1 ماه مهلت دارد تا سیم کارت فعال شده را در گوشی قرار داده تا اولین تراکنش اتفاق افتد. از این زمان 1 هفته فرصت دارد تا از بسته خوشامد خود استفاده نماید.
 • ب- مشترکین اعتباری جدید: هر مشترک جدید اعتباری 1 ماه مهلت دارد تا با رساندن مجموع مبلغ اعمال شارژ (از همه درگاه ها) به 100,000 ریال از این طرح بهره مند گردد. پس از فعالسازی اتوماتیک بسته خوشامد، 1 هفته فرصت دارد تا از بسته خوشامد خود استفاده نماید.(مهلت استفاده از این طرح برای سیم کارت های اعتباری تنها تا پایان پاییز 97 می باشد.)
 • مشتریانی که به شبکه همراه اول ترابرد می کنند: مطابق بند های "الف" و "ب" مشمول بسته خوشامد 1000 می شوند.
استعلام وضعیت بسته:

برای استعلام وضعیت بسته، مشترک می تواند کد *1000*3# را شماره گیری کند.

نکات مهم:
 • هر مشترک همراه اول با کد ملی مخصوص به خود فقط 1 بار برای یکی از سیم کارت های جدیدش می تواند از بسته خوشامد هزار بهره مند گردد.
 • بسته خوشامد 1000 به مشترکین حقیقی همراه اول تعلق می گیرد.
 • حد مصرف منصفانه دیتا در مدت زمان 1 هفته ای بسته، 1000 گیگا بایت تعیین شده است.
 • فعالسازی بسته خوشامد برای واجدین شرایط به صورت خود به خودی است و نیاز به ثبت نام ندارد. در مورد مشترکین اعتباری ممکن است فعال شدن بسته با چند ساعت تآخیر صورت گیرد.
نحوه خرید سیم کارت همراه اول:

برای خرید سیم کارت همراه اول می توانید به سامانه گلچین و یا دفاتر و فروشگاه های زنجیره ای همراه اول مراجعه کنید.

بسته خوش آمد 1000
تعویض سیم کارت به یوسیم:

با تعویض سیم کارت خود به یوسیم، 15 تا 20 گیگابایت اینترنت هدیه دریافت کنید.

تمامی مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که تاکنون اقدام به تعویض یوسیم ننموده اند، می توانند با مراجعه به دفاتر خدمات مشتریان یا فروشگاه های زنجیره ای همراه اول نسبت به تعویض سیم کارت خود اقدام کرده و ضمن بهره مندی از اینترنت پرسرعت 4G / 4.5G، مشترکین اعتباری 15 گیگابایت اینترنت 30 روزه و مشترکین دایمی 20 گیگابایت اینترنت 30 روزه به عنوان هدیه دریافت خواهند کرد.

پیشنهاد ویژه مشترکین دارای تلفن هوشمند:

مشترکین دائمی و اعتباری همراه اول که دارای گوشی با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و یا 4.5G هستند، چنانچه کد پستی محل سکونت خود را به صورت پیامکی به سرشماره 8962 ارسال کنند، همراه اول یوسیم هدیه را به صورت رایگان از طریق پست به آدرس محل کد پستی پیامک شده ارسال خواهد کرد.

نکات زیر در این خصوص حایز اهمیت هستند:

 • پیش از ارسال پیامک، از صحت کد پستی ارسال شده اطمینان حاصل شود.
 • یوسیم فقط برای مشترکینی که گوشی هوشمند با قابلیت پشتیبانی از شبکه 4G و یا 4.5G دارند و سیم کارت همراه اول حداقل یک هفته گذشته در آن گوشی بوده است ارسال خواهد شد.
 • هزینه فعالسازی یوسیم برای این گروه از مشترکین رایگان می باشد.
فعالسازی یوسیم :

پس از دریافت پستی یوسیم، مشترکین باید اقدام به فعالسازی یوسیم از روش زیر نمایند:

 • کد زیر را با سیم کارت فعال فعلی خود شماره گیری نمایند:

  *10*45*شماره سریال 19 رقمی پشت سیم کارت#

 • وارد کردن PIN 1 یوسیم

  در صورتیکه شماره سریال یوسیم و PIN 1 متناظر با آن به درستی وارد شده باشند سیم کارت فعلی پس از یک ساعت غیر فعال شده و یوسیم جدید فعال خواهد شد.

 • تعویض سیم کارت با یوسیم
  • حداکثر یک هفته پس از تعویض یوسیم، بسته اینترنت آلفا+، 30 روزه، 15 گیگابایت برای مشترکین اعتباری و 20 گیگابایت برای مشترکین دائمی به صورت رایگان فعال خواهد شد.
  • جهت استفاده از شبکه 4G به قسمت تنظیمات تلفن همراه خود مراجعه کرده و پس از حصول اطمینان از تنظیمات اینترنت، سرویس LTE (4.5G) را نیز فعال نمایید.
تعویض سیم کارت به یوسیم
سیم کارت دائمی 1000

برای خرید سیم کارت دائمی طرح 1000 با مراجعه به دفاتر و فروشگاه های زنجیره ای همراه اول ، ضمن تهیه کارت خرید سیم کارت دائمی 1000 (به مبلغ 1000 تومان) نسبت به فعالسازی آن اقدام نمایید. پس از پرداخت مابقی مبلغ سیم کارت تا قیمت مصوب (میزان 165800 تومان یا 129800 تومان برای دو نوع سیم کارت دائمی همراه اول با ودایع متفاوت) شما می توانید از میان 3 شماره اعلامی، شماره مدنظر خود را انتخاب و فعال نمایید. همچنین در این طرح امکان خرید با شیوه دائمی و قسطی (6ماهه و 36 ماهه) فراهم است.

با خرید سیم کارت نقدی 1000 می توانید ضمن بهره مندی از بسته خوش آمد 1000 به مدت یک هفته شامل 1000 پیامک، 1000 دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود، برای مدت 90 روز از هزینه مکالمه 299 ریالی استفاده نمایید. (پس از اتمام بسته خوش آمد، بسته مکالمه 299 ریالی به مدت 90 روز به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد).

محدوده 1000

محدوده 1000

24674 بازدید 1395/11/03 طرح های تشویقی