mci-news-archive

«کاهش 85 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی رومرهای همراه اول در شبکه Vodafone ترکیه»

کد خبر: 51640
17 بهمن 1388
بازدید: 75395
«کاهش 85 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی رومرهای همراه اول در شبکه Vodafone ترکیه»

مدیرکل دفتر روابط بین اپراتورهای همراه‌اول از کاهش 85 درصدی تعرفه‌ تماس‌های دریافتی در شبکه اپراتور Vodafone ترکیه خبر داد.
مهندس عباس لطفعلیان مدیرکل دفتر روابط بین اپراتورهای همراه‌اول در گفت‌وگو با واحد خبر روابط‌عمومی شرکت ارتباطات‌سیار ایران اعلام کرد: پس از کاهش 68 درصدی تعرفه تماس‌های دریافتی در شبکه اتصالات امارات و کاهش 85 درصدی در شبکه ترکسل ترکیه با مذاکرات انجام شده از تاریخ 14 بهمن‌ماه تماس‌های دریافتی رومرهای همراه‌اول در شبکه Vodafone ترکیه نیز با کاهش 85 درصدی روبرو شد. یعنی مشترکان همراه‌اول در ترکیه که در شبکه Vodafone تماس دریافتی داشته باشند از این به بعد به جای 11818 ريال 1669 ريال می‌پردازند.
وی با بیان اینکه در حال حاضر نرخ تماس‌های خروجی به مقصد ایران از ترکیه 36535 ريال به ازای هر دقیقه می‌باشد توصیه کرد: مشترکان ارتباطات بین‌الملل خود را به گونه‌ای مدیریت کنند که بیشتر تماس از نوع دریافتی باشد.
وی افزود: هم اکنون سه اپراتور TurKcell، Vodafone و AVea طرف قرارداد رومینگ با همراه اول هستند که کاهش نرخ تماس‌های دریافتی فقط با TurKcell وVodafone انجام شده است و اپراتور AVea کماکان با نرخ قبلی یعنی 11818 ريال رومرهای همراه‌اول را شارژ می‌نماید.