فروش ویژه سیمکارت دائمی

فروش ویژه سیمکارت دائمی

mci-pages-sharing
فروش ویژه سیمکارت دائمی
معرفی طرح:

در آذرماه سال ۹۸ سیم‌کارت دائمی ‌همراه اول با ۴۰ درصد تخفیف و به قیمت ۱۰۰ هزار تومان عرضه می‌گردد. این طرح تا ۱۵ دی‌ماه سال ۹۸ ادامه خواهد داشت و با مراجعه به فروشگاه آنلاین به نشانی فروشگاه آنلاین و یا مراجعه حضوری به فروشگاه ها و دفاتر همراه اول ، امکان انتخاب و خرید سیم کارت برای شما میسر خواهد بود.

مزایای طرح:

در طرح فروش ویژه پاییز ۹۸، با خرید سیم‌کارت دائمی‌ می‌توانید ضمن بهره‌مندی از تخفیف قیمت سیم‌کارت، از بسته خوش‌آمد هزار، شامل ۱۰۰۰ پیامک، ۱۰۰۰ دقیقه مکالمه داخل شبکه و اینترنت نامحدود به مدت یک هفته و همچنین بسته اینترنت رایگان ۳۰ گیگابایتی یک ماهه استفاده نمایید.

بسته اینترنت رایگان ۳۰ گیگابایتی یک ماهه به صورت همزمان با بسته خوش‌آمد هزار، به صورت خودکار فعال و قابل استفاده خواهد شد. بسته خوش‌آمد هزار برای هر فرد با کد ملی مشخص، تنها یک بار فعال می‌گردد.

نحوه خرید سیم کارت:

برای خرید سیم کارت های دائمی 100 هزار تومانی دو روش وجود دارد:

  • مراجعه حضوری به فروشگاه ها و دفاتر همراه اول ، خرید و فعالسازی سیم کارت با همراه داشتن کارت ملی.
  • مراجعه به فروشگاه آنلاین منوی سیم‌کارت، انتخاب و خرید شماره مورد نظر و سپس مراجعه به دفاتر و فروشگاه های همراه اول جهت فعالسازی و تحویل گرفتن سیم‌کارت با همراه داشتن کارت ملی.
 

نکات مهم:

  • این طرح شامل سیم‌کارت‌های دائمی‌طرح ۲۰، ثبت نام به روز (فروش آنلاین) و ثبت نام گلچین که به صورت نقدی خریداری شده است می‌شود.
  • طرح‌های قسطی، سیم‌کارت‌های سازمانی و غیره شامل این طرح نیست و با قیمت مصوب قبلی به فروش می‌رسد.